Regular Price
Log in or request an account to place an order.
features molded-in pegs designed to hold plates and trays
| General | |
|---|---|
| contains | 1 |
| brand | CaterRacks |
| sales unit | 1 |
| type of product | stock item |
| Properties | |
| compartments | 01 |
| net product weight | 1.001 kg |
| material | polypropylene (PP) |
| stackable | No |
| type of dishwasher basket | plate rack |
| Dimensions | |
| product width | 40 cm |
| product depth | 40 cm |
| height product | 11 cm |
| Encodings | |
| EAN number | 08712591013391 |
| EAN scannable | No |
| HS-code | 39231090 |
| star coding | * |
| Packaging | |
| width packaging | 0 cm |
| packaging height | 0 cm |
| packaging length | 0 cm |
| method of packaging | unpackaged |
| packing unit | 1 |
| weight of the packaging | 0 kg |
We found other products you might like!
