Regular Price
Log in or request an account to place an order.
model with sink on the right, featuring a rear upstand and a practical undershelf for additional storage. Sink dimensions: 25 x 50 x 40 cm. Suitable for efficient and hygienic use in professional environments.
| General | |
|---|---|
| type of product | stock item |
| brand | Qusinox |
| contains | 1 |
| sales unit | 1 |
| Properties | |
| net product weight | 1.001 kg |
| material | stainless steel (430) |
| Dimensions | |
| height product | 90 cm |
| product width | 120 cm |
| product depth | 70 cm |
| sink size (HxWxD) | 25 x 50 x 40 cm |
| Additionally | |
| kit | Yes |
| with backsplash | Yes |
| with tap hole | No |
| with bottom shelf | Yes |
| adjustable feet | Yes |
| Encodings | |
| star coding | * |
| HS-code | 94032080 |
| EAN number | 08712591013582 |
| EAN scannable | No |
| Packaging | |
| method of packaging | neutral packaging |
| packing unit | 1 |
| packaging height | 0 cm |
| packaging length | 0 cm |
| width packaging | 0 cm |
| weight of the packaging | 0 kg |
We found other products you might like!


