Normale prijs
Log in of vraag account aan om een bestelling te kunnen plaatsen.
deze luxe hotel-bagagewagen combineert stijl met functionaliteit en is ontworpen om gasten efficiënt te bedienen. De wagen is uitgerust met vier wielen, waarvan twee zwenkwielen voor optimale wendbaarheid en twee wielen met rem voor veilige stabiliteit tijdens het laden en lossen. Het rode tapijt geeft de wagen een elegante, klassieke uitstraling, terwijl de gouden buizen met een diameter van 51 mm zorgen voor een stevige, hoogwaardige constructie. Dankzij de maximale draagkracht van 200 kg is deze bagagewagen perfect geschikt voor hotels, resorts en andere gastvrije omgevingen
| Algemeen | |
|---|---|
| soort product | voorraad artikel |
| merk | EMGA |
| bevat | 1 |
| verkoopeenheid | 1 |
| Eigenschappen | |
| gewicht netto product | 1.001 kg |
| materiaal | roestvrijstaal (201) |
| bekleding | gepoedercoat |
| kleur | koper |
| Afmetingen | |
| hoogte product | 186 cm |
| breedte product | 105 cm |
| diepte product | 61 cm |
| Aanvullend | |
| draagvermogen per niveau | 200,00 kg |
| bouwpakket | Ja |
| verwisselbare draairichting | Nee |
| wielen zwenk | 2 |
| wielen met rem | 2 |
| wielen met stootrand | Nee |
| Coderingen | |
| HS-code | 73249000 |
| ster codering | * |
| EAN nummer | 08712591010093 |
| EAN scanbaar | Ja |
| Verpakkingen | |
| verpakkingseenheid | 1 |
| hoogte verpakking | 0 cm |
| lengte verpakking | 0 cm |
| breedte verpakking | 0 cm |
| gewicht van de verpakking | 0 kg |
| wijze van verpakking | neutrale verpakking |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!

