Normale prijs
Log in of vraag account aan om een bestelling te kunnen plaatsen.
dient handmatig met water te worden gevuld en is uitgerust met een vlakke bodem met een geperforeerd rooster
| Algemeen | |
|---|---|
| soort product | voorraad artikel |
| merk | Modular |
| serie | Fun 700 |
| bevat | 1 |
| verkoopeenheid | 1 |
| Eigenschappen | |
| opslag maatvoering | 1/1 GN |
| model | staand model |
| aantal (onafhankelijke) zones | 1 |
| gewicht netto product | 37 kg |
| materiaal | roestvrijstaal |
| compartimenten | 01 |
| naadloos | Nee |
| Aansluitingen | |
| met snoer | Nee |
| aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| frequentie | 50/60 Hz |
| vermogen (elektrisch) | 1500 W |
| met stekker | Nee |
| Afmetingen | |
| hoogte product | 99.1 cm |
| breedte product | 40 cm |
| diepte product | 70 cm |
| hoogte / inhoud | 15,50 cm |
| Aanvullend | |
| door gekwalificeerd installateur | Ja |
| temperatuurbereik | 30° tot 90°C |
| dubbelwandig | constructie dubbelwandig |
| ingebouwd element | Ja |
| met aftapkraan | Ja |
| diepgetrokken | Nee |
| met waterkraan | Nee |
| thermostaat | manuele bediening |
| traploos regelbaar | Ja |
| verstelbare poten | Ja |
| met hoofdschakelaar | Nee |
| gebruik met water | Ja |
| Coderingen | |
| HS-code | 84198180 |
| keurmerk | CE certificaat |
| EAN nummer | 08712591053175 |
| EAN scanbaar | Nee |
| ster codering | * |
| Verpakkingen | |
| wijze van verpakking | neutrale verpakking |
| verpakkingseenheid | 1 |
| hoogte verpakking | 85 cm |
| lengte verpakking | 40 cm |
| breedte verpakking | 70 cm |
| gewicht van de verpakking | 37 kg |













