Normale prijs
Log in of vraag account aan om een bestelling te kunnen plaatsen.
kies eenvoudig een snelheid tussen 1 en 10 of schakel soepel tussen standen voor het perfecte resultaat. Van hete ingrediënten rechtstreeks uit de oven tot ijs en bevroren fruit: de krachtige 360° asymmetrische messen verwerken het moeiteloos. Ideaal voor smoothies, shakes, slushs en soepen. Dankzij de ventilatieopening kan stoom ontsnappen bij warme bereidingen. Na gebruik reinig je de kan eenvoudig met de handige zelfreinigingsfunctie
| Algemeen | |
|---|---|
| soort product | voorraad artikel |
| merk | KitchenAid |
| bevat | 1 |
| verkoopeenheid | 1 |
| Eigenschappen | |
| inhoud | 2 l |
| kleur | rood |
| gewicht netto product | 4.09 kg |
| Aansluitingen | |
| aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| frequentie | 50/60 Hz |
| vermogen (elektrisch) | 1200 W |
| Afmetingen | |
| hoogte product | 417.7 cm |
| breedte product | 26 cm |
| diepte product | 30.2 cm |
| Aanvullend | |
| bediening | manueel |
| programmeerbaar | Nee |
| met aftapkraan | Nee |
| beschermkap beveiligd | Nee |
| met pulsschakelaar | Ja |
| met schenktuit | Ja |
| traploos regelbaar | Ja |
| met hoofdschakelaar | Ja |
| Coderingen | |
| HS-code | 85094000 |
| keurmerk | CE certificaat |
| EAN nummer | 05413184914523 |
| EAN scanbaar | Ja |
| ster codering | * |
| Verpakkingen | |
| wijze van verpakking | full-color verpakking |
| verpakkingseenheid | 1 |
| hoogte verpakking | 43 cm |
| lengte verpakking | 27 cm |
| breedte verpakking | 31 cm |
| gewicht van de verpakking | 4.54 kg |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!





