Normale prijs
Log in of vraag account aan om een bestelling te kunnen plaatsen.
de bordenkorf kenmerkt zich door ingegoten pennen welke geschikt zijn voor borden en dienbladen
| Algemeen | |
|---|---|
| bevat | 1 |
| merk | CaterRacks |
| verkoopeenheid | 1 |
| soort product | voorraad artikel |
| Eigenschappen | |
| compartimenten | 01 |
| gewicht netto product | 1.001 kg |
| materiaal | polypropyleen (PP) |
| stapelbaar | Nee |
| type vaatwaskorf | bordenkorf |
| Afmetingen | |
| breedte product | 40 cm |
| diepte product | 40 cm |
| hoogte product | 11 cm |
| Coderingen | |
| EAN nummer | 08712591013391 |
| EAN scanbaar | Nee |
| HS-code | 39231090 |
| ster codering | * |
| Verpakkingen | |
| breedte verpakking | 0 cm |
| hoogte verpakking | 0 cm |
| lengte verpakking | 0 cm |
| wijze van verpakking | onverpakt |
| verpakkingseenheid | 1 |
| gewicht van de verpakking | 0 kg |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
