Normale prijs
Log in of vraag account aan om een bestelling te kunnen plaatsen.
start automatisch door op de perskegel te drukken. Dankzij de rechts-links draaiende beweging wordt álle sap uit de citrusvruchten gehaald. Stel eenvoudig de hoeveelheid vruchtvlees naar wens in. Twee perskegels van verschillend formaat zorgen dat zowel grote als kleine citrusvruchten geperst kunnen worden. De machine is makkelijk schoon te maken en het grote sapreservoir biedt tot 1 liter versgeperst sap in één keer
| Algemeen | |
|---|---|
| soort product | voorraad artikel |
| merk | Severin |
| bevat | 1 |
| verkoopeenheid | 1 |
| Eigenschappen | |
| kleur | wit |
| gewicht netto product | 0.89 kg |
| Aansluitingen | |
| aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| frequentie | 50/60 Hz |
| omwentelingen per minuut | 54 |
| vermogen (elektrisch) | 40 W |
| Afmetingen | |
| hoogte product | 15 cm |
| breedte product | 22 cm |
| diepte product | 22 cm |
| Aanvullend | |
| meegeleverde accessoires | perskegel sinaasappel, perskegel limoen |
| met hoofdschakelaar | Nee |
| Coderingen | |
| HS-code | 84351000 |
| keurmerk | CE certificaat |
| EAN nummer | 04008146030871 |
| EAN scanbaar | Ja |
| ster codering | * |
| Verpakkingen | |
| wijze van verpakking | full-color verpakking |
| verpakkingseenheid | 1 |
| hoogte verpakking | 26 cm |
| lengte verpakking | 19 cm |
| breedte verpakking | 19 cm |
| gewicht van de verpakking | 1.1 kg |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!

