Normale prijs
Log in of vraag account aan om een bestelling te kunnen plaatsen.
deze compacte cutter in stijlvolle roestvrijstalen uitvoering is een veelzijdige hulp in de keuken. Met het praktische keukenmachine-hulpstuk snijd en rasp je moeiteloos verschillende ingrediënten. Het hoogwaardige roestvrijstalen mes met vier messen op twee niveaus zorgt voor een bijzonder fijn en gelijkmatig resultaat. Dankzij de innovatieve multi-emulgeerschijf maak je eenvoudig mayonaise, slagroom, eiwitschuim en meer
| Algemeen | |
|---|---|
| soort product | voorraad artikel |
| merk | Severin |
| bevat | 1 |
| verkoopeenheid | 1 |
| Eigenschappen | |
| inhoud | 0.5 l |
| gewicht netto product | 1.71 kg |
| Aansluitingen | |
| aansluiting voeding | 1x (220-240V)-1N |
| frequentie | 50/60 Hz |
| omwentelingen per minuut | 3155, 3912, 3785 (puls) |
| vermogen (elektrisch) | 400 W |
| Afmetingen | |
| hoogte product | 34.5 cm |
| breedte product | 14 cm |
| diepte product | 20 cm |
| Aanvullend | |
| veiligheidsschakelaar | Ja |
| bediening | manueel |
| bestendig voor | vaatwasmachinebestendig |
| met pulsschakelaar | Ja |
| met hoofdschakelaar | Nee |
| Coderingen | |
| ster codering | * |
| HS-code | 85094000 |
| keurmerk | CE certificaat, BPA (Bisfenol A) vrij |
| EAN nummer | 04008146030987 |
| EAN scanbaar | Ja |
| Verpakkingen | |
| wijze van verpakking | full-color verpakking |
| verpakkingseenheid | 1 |
| hoogte verpakking | 25 cm |
| lengte verpakking | 29 cm |
| breedte verpakking | 21 cm |
| gewicht van de verpakking | 2.13 kg |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!


