Normale prijs
Log in of vraag account aan om een bestelling te kunnen plaatsen.
optimaliseer je werkruimte met ons ladenblok voor de Qusinox werktafels. Praktisch voor keukengerei en kleine materialen, eenvoudig te monteren voor maximale efficiëntie in de keuken
| Algemeen | |
|---|---|
| soort product | voorraad artikel |
| merk | Qusinox |
| bevat | 1 |
| verkoopeenheid | 1 |
| Eigenschappen | |
| opslag maatvoering | 1/1 GN |
| opslag capaciteit | 03 |
| gewicht netto product | 1.001 kg |
| materiaal | roestvrijstaal (430) |
| Afmetingen | |
| hoogte product | 60.6 cm |
| breedte product | 44 cm |
| diepte product | 66 cm |
| tussenruimte niveau | 13 cm |
| Aanvullend | |
| bouwpakket | Nee |
| met onderplank | Nee |
| verstelbare poten | Nee |
| Coderingen | |
| HS-code | 94032080 |
| EAN nummer | 08712591013711 |
| EAN scanbaar | Nee |
| Verpakkingen | |
| wijze van verpakking | neutrale verpakking |
| verpakkingseenheid | 1 |
| hoogte verpakking | 0 cm |
| lengte verpakking | 0 cm |
| breedte verpakking | 0 cm |
| gewicht van de verpakking | 0 kg |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
