Normale prijs
Log in of vraag account aan om een bestelling te kunnen plaatsen.
dit onderstel is specifiek ontworpen om ovens op de ideale werkhoogte te plaatsen. Dankzij de verstelbare poten staat het geheel altijd stabiel en waterpas, zelfs op een ongelijkmatige vloer. Door de aanpasbare bovenzijde is dit onderstel multifunctioneel inzetbaar en geschikt voor diverse typen ovens. Bovendien biedt het onderstel extra ruimte onder de oven voor het opbergen van bakplaten of roosters
| Algemeen | |
|---|---|
| soort product | voorraad artikel |
| merk | Qusinox |
| bevat | 1 |
| verkoopeenheid | 1 |
| Eigenschappen | |
| opslag maatvoering | 53 x 32,5 cm (1/1 GN) + 60 x 40 cm (bakerynorm) |
| opslag capaciteit | 10 |
| gewicht netto product | 1.001 kg |
| materiaal | roestvrijstaal (430) |
| Afmetingen | |
| hoogte product | 70 cm |
| breedte product | 103 cm |
| diepte product | 70 cm |
| Aanvullend | |
| bouwpakket | Ja |
| met onderplank | Nee |
| verstelbare poten | Ja |
| Coderingen | |
| ster codering | * |
| HS-code | 94032080 |
| EAN nummer | 08712591014794 |
| EAN scanbaar | Nee |
| Verpakkingen | |
| wijze van verpakking | neutrale verpakking |
| verpakkingseenheid | 1 |
| hoogte verpakking | 0 cm |
| lengte verpakking | 0 cm |
| breedte verpakking | 0 cm |
| gewicht van de verpakking | 0 kg |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
