Normale prijs
Log in of vraag account aan om een bestelling te kunnen plaatsen.
deze stijlvolle rokerszuil met geïntegreerde afvalbak is ideaal voor buitenruimtes waar een nette en veilige afvoer van peuken en klein afval nodig is. De gepoedercoate afwerking is duurzaam, slijtvast en weerbestendig. Dankzij de meegeleverde asbak en gegalvaniseerde binnenemmer is legen snel en hygiënisch. Het slanke ontwerp neemt weinig ruimte in en past moeiteloos bij elke entree, patio of rookzone
| Algemeen | |
|---|---|
| soort product | voorraad artikel |
| merk | EMGA |
| bevat | 1 |
| verkoopeenheid | 1 |
| Eigenschappen | |
| kleur | zwart |
| gewicht netto product | 1.001 kg |
| materiaal | gegalvaniseerd staal |
| bekleding | gepoedercoat |
| stapelbaar | Nee |
| Afmetingen | |
| hoogte product | 110 cm |
| breedte product | 26 cm |
| diepte product | 26 cm |
| Coderingen | |
| HS-code | 73249000 |
| EAN nummer | 08712591014435 |
| EAN scanbaar | Ja |
| ster codering | * |
| Verpakkingen | |
| wijze van verpakking | neutrale verpakking |
| verpakkingseenheid | 1 |
| hoogte verpakking | 0 cm |
| lengte verpakking | 0 cm |
| breedte verpakking | 0 cm |
| gewicht van de verpakking | 0 kg |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!








