Normale prijs
Log in of vraag account aan om een bestelling te kunnen plaatsen.
serveerwagen met 2 niveau's, voorzien van 4 zwenkwielen waarvan 2 geremd, elk blad heeft een afmeting 83 x 50 cm en kan een gewicht dragen van 40kg per blad. De serveerwagen is zelf eenvoudig te assembleren
| Algemeen | |
|---|---|
| soort product | voorraad artikel |
| merk | EMGA |
| bevat | 1 |
| verkoopeenheid | 1 |
| Eigenschappen | |
| opslag capaciteit | 02 |
| gewicht netto product | 11.1 kg |
| materiaal | roestvrijstaal (201) |
| kleur | zwart |
| Afmetingen | |
| hoogte product | 93 cm |
| breedte product | 85.5 cm |
| diepte product | 53.5 cm |
| tussenruimte niveau | 56 cm |
| Aanvullend | |
| draagvermogen per niveau | 40,00 kg |
| bouwpakket | Ja |
| verwisselbare draairichting | Nee |
| wielen zwenk | 4 |
| wielen met rem | 2 |
| wielen met stootrand | Ja |
| Coderingen | |
| HS-code | 73249000 |
| ster codering | * |
| EAN nummer | 08712591010147 |
| EAN scanbaar | Ja |
| Verpakkingen | |
| verpakkingseenheid | 1 |
| hoogte verpakking | 13 cm |
| lengte verpakking | 86 cm |
| breedte verpakking | 56 cm |
| gewicht van de verpakking | 12.5 kg |
| wijze van verpakking | gelabeld |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!









