Normale prijs
Log in of vraag account aan om een bestelling te kunnen plaatsen.
model met spoelbak rechts, uitgevoerd met achteropstand, onderplank en onderbouw geschikt voor plaatsing van een vaatwasmachine. Ideaal voor een efficiënte en praktische keukeninrichting
| Algemeen | |
|---|---|
| soort product | voorraad artikel |
| merk | Qusinox |
| bevat | 1 |
| verkoopeenheid | 1 |
| Eigenschappen | |
| gewicht netto product | 1.001 kg |
| materiaal | roestvrijstaal (430) |
| Afmetingen | |
| hoogte product | 90 cm |
| breedte product | 120 cm |
| diepte product | 70 cm |
| afmeting spoelbak (HxBxD) | 25 x 40 x 50 cm |
| Aanvullend | |
| bouwpakket | Ja |
| met achteropstand | Ja |
| met kraangat | Nee |
| met onderplank | Ja |
| verstelbare poten | Ja |
| Coderingen | |
| ster codering | * |
| HS-code | 94032080 |
| EAN nummer | 08712591013520 |
| EAN scanbaar | Nee |
| Verpakkingen | |
| wijze van verpakking | neutrale verpakking |
| verpakkingseenheid | 1 |
| hoogte verpakking | 0 cm |
| lengte verpakking | 0 cm |
| breedte verpakking | 0 cm |
| gewicht van de verpakking | 0 kg |
