Normale prijs
Log in of vraag account aan om een bestelling te kunnen plaatsen.
model met spoelbak links, voorzien van een achteropstand en praktische onderplank voor extra opbergruimte. De spoelbak heeft een afmeting van 25 x 50 x 40 cm en is geschikt voor efficiënt en hygiënisch gebruik in professionele omgevingen
| Algemeen | |
|---|---|
| soort product | voorraad artikel |
| merk | Qusinox |
| bevat | 1 |
| verkoopeenheid | 1 |
| Eigenschappen | |
| gewicht netto product | 1.001 kg |
| materiaal | roestvrijstaal (430) |
| Afmetingen | |
| hoogte product | 90 cm |
| breedte product | 120 cm |
| diepte product | 70 cm |
| afmeting spoelbak (HxBxD) | 25 x 50 x 40 cm |
| Aanvullend | |
| bouwpakket | Ja |
| met achteropstand | Ja |
| met kraangat | Nee |
| met onderplank | Ja |
| verstelbare poten | Ja |
| Coderingen | |
| ster codering | * |
| HS-code | 94032080 |
| EAN nummer | 08712591013575 |
| EAN scanbaar | Nee |
| Verpakkingen | |
| wijze van verpakking | neutrale verpakking |
| verpakkingseenheid | 1 |
| hoogte verpakking | 0 cm |
| lengte verpakking | 0 cm |
| breedte verpakking | 0 cm |
| gewicht van de verpakking | 0 kg |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!


