Normale prijs
Log in of vraag account aan om een bestelling te kunnen plaatsen.
uitgerust met soepel glijdende schuifdeuren, ideaal voor intensief dagelijks gebruik. Het in hoogte verstelbare tussenschap biedt maximale flexibiliteit om de opbergruimte naar wens in te delen. Dankzij de meegeleverde ophangbeugels is de kast snel, eenvoudig en stevig aan de muur te bevestigen
| Algemeen | |
|---|---|
| soort product | voorraad artikel |
| merk | Qusinox |
| bevat | 1 |
| verkoopeenheid | 1 |
| Eigenschappen | |
| gewicht netto product | 1.001 kg |
| materiaal | roestvrijstaal (430) |
| Afmetingen | |
| hoogte product | 65 cm |
| breedte product | 120 cm |
| diepte product | 40 cm |
| Aanvullend | |
| aantal deuren | 2 |
| aantal niveaus | 2 |
| met achteropstand | Nee |
| montagewijze | wand bevestiging |
| meegeleverde accessoires | montagebeugels |
| Coderingen | |
| ster codering | * |
| HS-code | 94032080 |
| EAN nummer | 08712591014121 |
| EAN scanbaar | Nee |
| Verpakkingen | |
| wijze van verpakking | neutrale verpakking |
| verpakkingseenheid | 1 |
| hoogte verpakking | 0 cm |
| lengte verpakking | 0 cm |
| breedte verpakking | 0 cm |
| gewicht van de verpakking | 0 kg |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
