Normale prijs
Log in of vraag account aan om een bestelling te kunnen plaatsen.
RVS werktafel met achteropstand, duurzaam en hygiënisch. De achteropstand zorgt voor een nette en georganiseerde werkruimte. Uitgerust met soepel glijdende schuifdeuren, ideaal voor intensief dagelijks gebruik. Voorzien van een geborstelde en gepolijste afwerking en in hoogte verstelbare poten. Het werkblad is versterkt met watervaste onderlijming
| Algemeen | |
|---|---|
| soort product | voorraad artikel |
| merk | Qusinox |
| bevat | 1 |
| verkoopeenheid | 1 |
| Eigenschappen | |
| gewicht netto product | 1.001 kg |
| materiaal | roestvrijstaal (430) |
| Afmetingen | |
| hoogte product | 90 cm |
| breedte product | 160 cm |
| diepte product | 70 cm |
| Aanvullend | |
| bouwpakket | Nee |
| met achteropstand | Ja |
| met kraangat | Nee |
| met onderplank | Ja |
| verstelbare poten | Ja |
| Coderingen | |
| ster codering | * |
| HS-code | 94032080 |
| EAN nummer | 08712591013933 |
| EAN scanbaar | Nee |
| Verpakkingen | |
| wijze van verpakking | houten krat |
| verpakkingseenheid | 1 |
| hoogte verpakking | 0 cm |
| lengte verpakking | 0 cm |
| breedte verpakking | 0 cm |
| gewicht van de verpakking | 0 kg |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!



