Normale prijs
Log in of vraag account aan om een bestelling te kunnen plaatsen.
RVS werktafel met achteropstand en bodemschap, duurzaam en hygiënisch. De achteropstand zorgt voor een nette en georganiseerde werkruimte, terwijl het bodemschap extra opbergruimte biedt voor maximale efficiëntie. Met geborstelde en gepolijste afwerking en in hoogte verstelbare poten. Het werkblad is versterkt met watervaste onderlijming
| Algemeen | |
|---|---|
| soort product | voorraad artikel |
| merk | Qusinox |
| bevat | 1 |
| verkoopeenheid | 1 |
| Eigenschappen | |
| gewicht netto product | 1.001 kg |
| materiaal | roestvrijstaal (430) |
| Afmetingen | |
| tussenruimte niveau | 62.9 cm |
| hoogte product | 90 cm |
| breedte product | 120 cm |
| diepte product | 70 cm |
| Aanvullend | |
| bouwpakket | Ja |
| met achteropstand | Ja |
| met kraangat | Nee |
| met onderplank | Ja |
| verstelbare poten | Ja |
| Coderingen | |
| ster codering | * |
| HS-code | 94032080 |
| EAN nummer | 08712591013629 |
| EAN scanbaar | Nee |
| Verpakkingen | |
| wijze van verpakking | neutrale verpakking |
| verpakkingseenheid | 1 |
| hoogte verpakking | 0 cm |
| lengte verpakking | 0 cm |
| breedte verpakking | 0 cm |
| gewicht van de verpakking | 0 kg |
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!






